Datum: 22.11.2011

Vložil: aktivní blbec

Titulek: mám také nárok na dotace?

Vážený pane inženýre,mám eminentní zájem o váš dotační program.Už léta využívám všech dotací, ktré mi naše EUnie nabízí-jsou to všechno projekty k nezaplacení. Protože o projektu vyhřívaných budek - budiček pro špačky a špačíčky vím už dříve , vyrobil jsem 10 zateplených budek sám svépomocí -jsem totiž vášnivý domácí kutil a oobdivovatel pana Přemka Podlahy a Martina Bursíka a Kateřiny Biomasy, a to 10 budek na každý 1ha.Celkem jich mám tedy 50.Mám je upevněné přímo v řádku mezi hrozny, aby nemuseli lítat dál a hlavně mi nedělali ostudu a nekradli u sousedů.Postupoval jsem ale poněkud odlišně, než jsou vaše doporučení, a proto mám obavy, aby se na mě tento váš dotační program vztahoval. Těm pomalejším špačkům, co se válejí pořád v budce a moc se jim do sběru bobulí nechce, jsem vystavěl řadovou budku, kde má každý špašek svou ložnici, ale jídelnu a WC mají všech pět budek společné , vytápění jsem jim dal na pevná paliva -hlavně dřevo, tak že se bojím, že brzy špačci zapálí i budky. Těm pilnějším jsem udělal samostatné átriové budky s podlahovým vytápěním a terasou s malým bazénkem a vířivkou.Jako materiál jsem použil pevné ebenové dřevo,lůžka ze sendvičových matrací.Elektřinu jsem musel řešit ale trochu jinak (také kvůli dotacím), a to zřízením solárních panelů.Vyklučil jsem 2 hektary vinohradu (Chardoné, sovignon a Frankovku) a instaloval tam ty esteticky laděné , tak elegantní černé tabule - z nich hravě pokryju zásobu elektrické energie na svícení, vyhřívání budek a provoz TV- ve spolupráci s Novou jsme špačkům zařadili "pohádku o modrém ptáku, resp. "pohádku modrého ptáka".Prosím o odpověď: Mám nárok na dotaci i když jsem dodávku elektrického proudu řešil svépomocí a dále jsem sám bez živnostenského oprávnění na živnost "kopáč" zakopal ke každé budce vodovodní trubku na mytí a pití a a ještě jednu ptačí budku -kadibudku umístěnou pod původní budkou, ale ta není vyhřívaná, ani osvětlená (zatím) - je tam zkrátka zima jak v Rusku a tma jak v prd... a ještě nemám ani nakoupený toaletní papír. Prosím napište, jestli i za tohoto stavu mám nárok na vaši dotaci , nebo jestli musím uvedené nedostatky odstranit.Jo a ještě nestačilo by členství v organizaci Modrých ptáků, nebo u veverek, případně ve sběratelském spolku drbů?
Děkuji a omlouvám se se vší pokorou, jestli jsem vás zdržel, pane inženýre a čekám na vaši fundovanou odpověď.
Nápadům evropské unie zdar a sláva a nám zdar a sláva bez evropské unie,Hurá,Hurá Hurá!!!

Přidat nový příspěvek